ГАМЛЕТ.СНИ

За мотивами трагедії Вільяма Шекспіра Харківський академічний драматичний театр ім. Тараса Шевченка, Харків (Україна)


Переклад: Юрій Андрухович
Сценарій, режисура, концепція світлового оформлення: Андрій Жолдак
Сценографія: Кольо Карамфілов (Болгарія), Юрій Ринтовт
Костюми: Тіта Дімова (Болгарія)
Художник по світлу: Володимир Мінаков

Переклад Юрій Андрухович Сценарій, режисура, концепція світлового оформлення Андрій Жолдак Сценографія Кольо Карамфілов, Болгарія Хореографія Андрій Жолдак 

 

"Картини в передранкових сутінках... Сяюча „дольче віта” курортного товариства. Пляж. Сонце. Крик чайки. Дивакувато веселий Клавдій у чорних плавках пританцьовує, відтискається. Та все ж ці веселощі сповіщають про інфантильність і реґрес". Барбара Леман (ґазета „Ді Цайт”, Німеччина, 2004)

"Жолдак працює, спираючись на асоціативну логіку сюрреалістів... Він любить рух акторів уперед-назад, багато людей на сцені, що їх він занурює у піну, бруд, молоко чи воду... На часом перенаселеній сцені він зберігає палку чуттєвість, що рве всілякі кордони". (Жорж Баню, почесний президент Міжнародної асоціації театральних критиків, засновник експериментального театрального центру Луі Баро, Париж, професор Сорбонни та Лювейн-Університету. Журнал „Альтернатів театраль”, Бельґія)

"Немає в усьому європейському театрі режисера, що викликає такі суперечливі емоції, як Жолдак. Він єдиний з учнів Анатолія Васильєва рішуче несхожий зі своїм учителем, тому що взагалі ні на що несхожий. Навіть прибічники „незалежного” радикала очікують кожної його прем’єри, хапаючись за серце: ой що ж він цього разу утнув?" (Марина Давидова. Ґазета „Известия”, Росія, 2003)

2002

— 21.05.2002 Харків (Україна)


45

 

1 дія - 25 хвилин
2 дія - 1 година
3 дія - 55 хвилин


РЕЖИСЕРВИСТАВИМАЙСТЕР-КЛАСИПРЕСАНОВИНИКонтакт

Copyright (c) 2010 Свобода Жолдак Театр. All rights reserved.

Создание сайта — Attracti